Postnummersøk
Gjør et frisøk
Stilling
Lokalisert
Fylke
18 results out of 181 posts
  • Navn Stilling Lokalisert Telefon E-post
  • Vegard Gultvedt

    Key Account Konsernkunder

    Tlf: 90165754
    E-post: vegard.gultvedt@nasta.no

    Kort om Vegard Gultvedt

    Vegard Gultvedt begynte i Nasta i 1995 og jobber nå som Key Account med konsernkundemarkedet.

  • Fred Partyka

    Maskinselger Akershus og Oslo

    Tlf: 90681071
    E-post: fred.partyka@nasta.no

    Kort om Fred Partyka

    Fred er ansvarlig maskinselger for Oslo og Romerike.

     

  • Christian Sleire

    Maskinselger Hordaland og Sogn & Fjordane

    Tlf: 94160644
    E-post: christian.sleire@nasta.no

    Kort om Christian Sleire

    Christian har hatt ansvar for maskinsalg i Hordaland og Sogn- og Fjordane siden 2008.

     

  • Kjell Sørensen

    Maskinselger Vestfold og Telemark

    Tlf: 91332453
    E-post: kjell.sorensen@nasta.no

    Kort om Kjell Sørensen

    Kjell har jobbet i Nasta siden 1995 og jobber nå som maskinselger i Vestfold og Telemark.

    Kjell dekker følgende postnummer:

    3060-3299 | 3650-3999

     

  • Trond Viktor Meland

    Maskinselger N-Trøndelag og Nordland

    Tlf: 97188041
    E-post: trond-viktor.meland@nasta.no

    Kort om Trond Viktor Meland

    Trond er selger i fylkene Nord-Trøndelag og Nordland.

    Trond har ansvar for områdene under følgende postnummer:

    7100-7199 | 7500-8999

  • Ole Kristian Skauan

    Produktansvarlig

    Tlf: 41519308
    E-post: ole.skauan@nasta.no

    Kort om Ole Kristian Skauan

    Ole Kristian Skauan jobber som produktsjef i Nasta. Han startet opp i september 2018.

    Ole Kristian kommer fra tilsvarende stilling hos en annen maskinimportør der han var teknisk sjef og senere produktsjef.

    Ole Kristian har ansvar innen området store maskiner og store kunder.

  • Kai Ronny Løvtjernet

    Maskinselger Hedmark

    Tlf: 91603209
    E-post: kai-ronny.lovtjernet@nasta.no

    Kort om Kai Ronny Løvtjernet

    Kai Ronny begynte i Nasta 2014 som maskinselger i Hedmark.

    Han dekker følgende postnummer:

    2100-2599

  • Bjarne Bøe

    Maskinselger Rogaland

    Tlf: 91697246
    E-post: bjarne.boe@nasta.no

    Kort om Bjarne Bøe

    Bjarne begynte i Nasta i 2012. Han er ansvarlig for maskinsalg i Rogaland.

     

  • Ola Vik

    Maskinselger Møre og Romsdal

    Tlf: 97753093
    E-post: ola.vik@nasta.no

    Kort om Ola Vik

    Ola  er maskinselger i Møre og Romsdal, Nordfjord og deler av Oppland. Han har jobbet hos Nasta siden 1997.

     

  • Espen Andersen

    Selger bruktmaskiner

    Tlf: 95788731
    E-post: espen.andersen@nasta.no

    Kort om Espen Andersen

    Gårdsgutten Espen fra Sandefjord har jobbet i Nasta siden 2003. Han har ansvaret for salg av bruktmaskiner i hele Norge.

    Er du interessert i «ny» bruktmaskin – så ta en telefon til Espen!

  • Rune Traasdahl

    Maskinselger Troms og Finmark

    Tlf: 99558787
    E-post: rune.traasdahl@nasta.no

    Kort om Rune Traasdahl

    Rune Traasdahl har siden 2012 arbeidet som vår salgskonsulent i fylkene Troms og Finnmark.

    Rune er ansvarlig for følgende postnummer:

    9000 – 9999

  • Knut Stensrud

    Maskinselger Agderfylkene

    Tlf: 91715116
    E-post: knut.stensrud@nasta.no

    Kort om Knut Stensrud

    Knut er vår maskinselger på «det blide sørland». Han opererer i Agderfylkene og har jobbet i Nasta siden 2004.

     

  • Øystein Myrhaug

    Maskinselger Buskerud

    Tlf: 95174513
    E-post: oystein.myrhaug@nasta.no

    Kort om Øystein Myrhaug

    Øystein begynte i Nasta 2012 som maskinselger i Buskerud.

    Myrhaug jr. har lang erfaring fra teknisk salg mot industri- og entreprenørbransjen.

     

  • Helge Myrhaug

    Maskinselger Buskerud og Oppland

    Tlf: 91314629
    E-post: helge.myrhaug@nasta.no

    Kort om Helge Myrhaug

    Helge er maskinselger i Buskerud og Oppland.

     

  • Sjur Wethal Helljesen

    Maskinselger Østfold og Follo

    Tlf: 91347166
    E-post: sjur.wethal@nasta.no

    Kort om Sjur Wethal Helljesen

    Sjur har jobbet i Nasta siden 2008. Sjur er maskinselger i Østfold og Follo.

     

  • Tom Ola Bjerkestuen

    Maskinselger Akershus og Oslo

    Tlf: 92465559
    E-post: tom-ola.bjerkestuen@nasta.no

    Kort om Tom Ola Bjerkestuen

    Tom Ola har siden 2017 vært maskinselger i Oslo og Romerike.

     

  • Nils Arve Norendal

    Key Account Konsernkunder

    Tlf: 95876878
    E-post: nils-arve.norendal@nasta.no

    Kort om Nils Arve Norendal

    Nils Arve har jobbet i Nasta siden 1994. Han jobber som Key Account med konsernkundemarkedet i hele landet.

     

  • Kim Jørgen Moe

    Maskinselger Sør-Trøndelag og N-Oppland

    Tlf: 92022535
    E-post: kim-jorgen.moe@nasta.no

    Kort om Kim Jørgen Moe

    Kim Jørgen Moe er maskinselger i Sør-Trøndelag. I tillegg dekker han Nordmøre inkludert Kristiansund. Kim har jobbet i Nasta siden 2002.

     

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

0

Begynn å skrive og press Enter for å søke